Ünlülerin Ajansları ve Menejerleri

Ünlülerin Ajansları ve Menejerleri

Ataks Ajans Logo

Ünlülerin Ajansları ve Menajerleri

Dizi, sinema ve reklam filmlerinde sürekli yer alan  oyucuların hepsinin bir  oyuncu ajansı vardır. Yapım şirketlerinin  oyuncu aramaları genellikle Cast Ajans tarafından sağlanır. Cast direktörlerine gelen senaryolar karakterleri inceleyerek ajanslar tarafından karakterlere göre yönlendirme yapılır ve projeye yönlendirilir.

Ataks Ajans projelerini incelemek ve sizlerde bilgi almak için sosyal medya hesaplarımıza bakabilirsiniz

Ataks Ajans

 

Ajanslara kayıtlı ünlü oyuncular veya  yarı ünlü oyuncuların bir cast ajansı veya menajeri vardır. Oyunculk Ajansları genelde İstanbul’da bulunan ajanslar tercih edilir. İstanbul cast ajansı ve model ajansları yapımcı firmalar için her zaman ilk tercih olur.

Ünlüler Hangi Ajanslar İle Çalışır?

Ünlülerin çalıştığı aktif bir oyunculuk ajansı bulunmamaktadır.Ünlü oyuncular veya oyuncu adayları projeler de yer alabilmeleri için bir menajere veya oyuncu ajansına ihtiyaç duyarlar. Her oyuncuya göre bir ajans veya menajer belirler.

Bir oyuncu adayı diyaloglu rollerde değil de yalnızca figüran (fgr) ajansları olarak setlerde görev almak istiyorsa, o zaman ilk tercihi figüran ajansları olmalıdır. Veya modellik yapmak isteyen adaylar da model çekimi yapılan firmalara model desteği veren ajanslar ile çalışmalıdır.

Cast Ajansları Ünlü Yapar Mı?

Ünlü Yapan Ajanslar

Hangi Ajanslar İle Çalışmalıyız?

Ataks Ajans ile çalışıp sizlerde Ataks Ajansın projelerinde yer almak isterseniz aşağıdaki formu doldurup Ataks Ajansın projelerinde yer alabilirsiniz