S.S.S

Ajansımıza başvuruda bulunabilmek için ana sayfamızda başvuru bölümündeki veya aşagıdaki formdan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Lütfen bu formda sizden istenilen bilgileri eksiksizce doldurunuz.


Yer alan oyuncularımız gizlilik esasları kalktıktan sonra sosyal medyalarımız üzerinden paylaşılmaktadır. Bizleri ataksajans olarak instagram ve facebook gibi mecralardan takip edebilirsiniz.

Temel oyunculuk ve kamera önüne geçiş gibi eğitimler almak oyun verme yeteneğimizi geliştirmektedir ve yönetmene iletilen sunumlarda seçim şansını artırmaktadır.

Başvuru formunuz bize ulaşmamış olabilir. Bunun bir nedeni bilgilerinizi eksik doldurmanızdan kaynaklanabilir. Tekrar formu dikkatlice doldurabilirsiniz. Belirli elemelerden gerçekleşip oyuncu ve model görüşmelerimiz olmadan önce sizlere hem SMS hem de ekip arkadaşlarımız sizinle arayarak iletişime geçeceklerdir.

Ünlü veya yıldız yaratma iddiası ile kurulmuş bir ajans değildir. www.ataksajans.com bir iş uygulaması sitesidir ve sektörün tamamına hitap eder. Belirli bir görsel veya sanatsal potansiyele sahip olan yetenekli kişileri bu site sayesinde sektörün önde gelen söz sahibi uzmanlarının radar ekranında olma şansını yakalayabilirler. Ajans olarak bu şansı yakalayan yüzlerce oyuncudan biri de siz olabilirsiniz.

Ajansta sizi en iyi tanıtılması gereken işlemleriniz gerçekleştikten sonra bu süreç ile size atanan birbirinden değerli oyuncu danışmanımız ve koçlarımız ile fotoğraf ve bilgileriniz (adres, telefon ve e posta gibi iletişim bilgileriniz hariç) film, televizyon, reklam yapımcıları, yönetmen, fotoğraf sanatçıları, reklam Ajansları, moda sektörü gibi kişi ve kurumların, kısaca iş verenlerin kullanımına açılacaktır. “İş verenler” gerçekleştirecekleri projelere uygun adayları www.ataksajans.com ’dan yararlanarak seçeceklerdir. Daha sonra Ajansımız aracılığı ile o adaylarla iletişime geçilecektir.

20 iş günü içerisinden gönderilen şifreleriniz ile başında sıfır olmadan kullanıcı adınız kısmına telefon numaranız, şifreniz ise 8 haneli büyük harf ve rakamlardan oluşan gönderilen kod ile giriş yapabilirsiniz. İnternet tarayıcınızı değiştirip( Chrome, Mozilla gibi) tekrar deneyebilirsiniz. Sorunun çözülmemesi durumunda ofis telefon numaralarımızdan ya da mail adresimizden iletişime geçebilir şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı girişi yapıldıktan sonra bazı bilgilerinizi değiştirebilir ve alt kısımda kaydet butonu ile değişiklik yapabilirsiniz. Fotoğraf ve değişmeyen bilgileriniz için info@ataksajans.com mail adresimizden konu kısmına ‘Panel Güncelleme’ yazarak gönderebilirsiniz.