Rehber Dizisi Oyuncuları

Rehber Dizisi Konusu

Gold Filmin eylül 2022 de ekranlara gelecek Rehber dizisinin oyuncuları belli oldu. Rehber dizisinin Oyuncu Kadrosunda Engin Altan Düzyatan yer alacak. Rehber dizisinin Yönetmen Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç olurken dizinin senaryosunu Yılmaz Şahin yazacak. Engin Altan Düzyatan’a Rehber dizisinde hangi oyuncuların eşlik edeceği çok yakında açıklanacak.

Rehber Dizisi Konusu: Rehber dizisinde yatılı okulda eğitim gören ailesinden uzak 3 kızın aksiyon ve gerilim dolu maceraları anlatılacak.

Son olarak Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Oruç Reis karakteri ile başrolde yer alan Engin Altan Düzyatan Rehber dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak. Bir çok farklı senaryo okuyan Engin Altan Düzyatan Rehber dizisinin etkileyici senaryosunu çok beğendi.

Rehber Dizisi Oyuncuları

Engin Altan Düzyatan

26 Temmuz 1979 da İzmir de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan 43 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Engin Altan Düzyatan özellikle Romantik Komedi ve Anadolu Kartalları filmleri ile dikkat çekmiştir. Engin Altan Düzyatan’ı tüm dünyaya tanıtan dizi ise Diriliş Ertuğrul dizisi olmuştur. Engin Altan Düzyatan  Diriliş Ertuğrul dizsinden sonra Kurşun dizisinde yer almış ancak dizisi tutmamıştır. Engin Altan Düzyatan genelde tarihi diziler haricinde dizi sektöründe tutunamamaktadır. Bu nedenle de Rehber dizisiinden son anda ayrıla ihtimali bile vardır. Engin Altan Düzyatan önce Özge Özpirnççi  ile sonra da Neslişah Alkoçlar ile evlilik yapmıştır. 2022 de Babamın Keman filminde yer alan Engin Altan Düzyatan 1.85 boyunda ve 76 kilo ağırlığındadır.

Engin Altan Düzyatan’ın Rehber dizisinde partnerini şuanda belli olmadı. Engin Altan Düzyatan’a partner arayışları devam ediyor.

Sizler de Oyunculuk Ajansı na başvurup dizi film ve reklamlarda yer almak istiyorsanız Başvuru Formunu Doldurabilirsiniz


Yorumunuzu Bırakınız