Hizmetlerimiz Ve Eğitimlerimiz

Dizi ve Sinema Oyunculuğu

Bir çok yapım şirketinin dizi ve sinema çalışmalarına oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmeti verilmektedir. Yediden yetmişe oyuncularımızdan oluşan erkek, kadın ve çocuk geniş kadromuzla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Reklam Oyunculuğu

Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden, sevimli dedeye; erkek ve kadın birçok reklam oyuncusu Ajans kadromuzda yer almaktadır

Klip Oyunculuğu

Sanatçımızın klip çalışmalarına yardımcı oyuncu, oyuncu, model, dansçı ve özel tip desteği verilmektedir.

Modellik Ajansı

Katalog çekimleri, defileler gibi projelerde model ve model adaylarımızın yer alması sağlanmaktadır.

Fuar Hostesliği

Fuarlar, tanıtımlar ve şovlarda tanıtım hosteslerimiz bugüne kadar en önemli markalara, araba, sanayi, bilgisayar fuarlarına ve daha birçok başarıyla yer almaktadırlar. Bizimle çalışanlarımızın iş huzuru ve disiplinliği en önem verdiğimiz kıstaslardır.

Defile Organizasyonu

Moda gösterisi, defile ve ekspozisyon gibi birçok organizasyonlar düzenlenmektedir.

Ürün Tanıtım Çalışmaları

Müşterilerinin piyasaya yeni sürdükleri hizmet ve ürünlerinin hedef kitleye en iyi görsel ve çekici iyi şekilde tanıtılması bizim uzmanlık ve yaratıcılık alanımıza girmektedir.

Basın ve Halkla İlişkiler

Organizasyonların, şovların, defilelerin, açılışların ve konserlerin temel ve vazgeçilmez tamamlayıcısıdır.

İletişim

Oyunculuk Modellik ve Daha fazla isi için bizlerle iletişime geçin!

  Eğitim almaya uygun görülen oyuncu adaylarımıza oyunculuğa giriş ve kamera önüne geçiş eğitimleri için birbirinden değerli ünlü oyuncularımızın hazırladığı hızlandırılmış programlar ile
  birçok şehirde yetenekli oyuncular yetiştirilmektedir.

  Temel Oyunculuk Eğitimi

  Oyunculuğa sıfırdan başlayacak ya da kendini geliştirmek isteyen çocuk ve yetişkin grubunu kapsamaktadır. Oyunculuğu hep yapmak istemiş fakat fırsat bulamamış, hayalleri olan yetenekli adaylar için kendini keşfetme fırsatı olacaktır. En temelden başlayıp temel bilgiler ve doğaçlamalar ile ilerlemektedir

  Kamera Önü Eğitim

  Kamera karşısında nasıl rahat oluruz, auditionlarda yapılan en büyük hatalar, oyunculuktaki eksiklerimiz nelerdir? Bunların ele alınacağı program ile sete hazır hale gelinmiş olacaktır.

  Online Eğitimler

  Birbirinden değerli sektörde başarılı hocalarımız ile hazırlanan program dahilinde bilgisayar ortamında kişisel gelişime yardımcı olmaktadır.

  İletişim

  Oyunculuk Modellik ve Daha fazla isi için bizlerle iletişime geçin!