Şirketimiz ;  İzmir’de merkezi, İstanbul’da şubesi olan Türkiye’nin Bursa, Adana gibi bir çok şehrinde projelerde çalışmış ve çalışmaya da devam eden; Oyunculuk, Modellik, Menajerlik, Müzik ve organizasyonu ajansıdır.
Türkiye'de, yıllardır sektörü yakından takip eden şirketimizin, her bir çalışanı kendi alanında geniş bilgiye sahip, üniversite düzeyinde eğitim almış, etik değerleri yerleşmiş, işini severek ve bilinçli bir şekilde yapan pozitif kişilerden oluşmaktadır. 
Bu piyasayı çok iyi tanıyan ve sizin isteklerinize cevap verecek, size layık eğitim ve hizmet anlayışının ne olduğunu çok iyi bilen bir ekibe sahip olan ATAKS aynı zamanda da dünyaca ünlü birçok Starı ve Dj’i ülkemize getirerek müzikseverlerle buluşturmaya devam ederken yerli birçok Model’in de Ege Bölgesi resmi menajerliğini yürütmektedir.
Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirdiği başarılı etkinlikler ile ülkemizin en büyük organizasyon şirketlerinden biridir.
Kuruluşundan beri birçok önemli projeye imza atmıştır.

Türkiye resmi menajerliğini yürütmekte olduğumuz birçok oyuncu, model ve yerli / yabancı sanatçılar ile çalışma imkanımız bulunmaktadır.
Hedefimiz her geçen gün ATAKS bünyesine yeni yetenekler dahil etmektir.

Dizi ve Sinema Oyunculuğu

Birçok yapım şirketinin dizi ve sinema çalışmalarına oyuncu hizmeti verilmektedir. Yediden yetmişe oyuncularımızdan oluşan erkek, kadın ve çocuk geniş kadromuzla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Organizasyon

Manken ve Modellerimiz ile organizasyonların, şovların, defilelerin, açılışların ve konserlerin temel ve vazgeçilmez tamamlayıcısıdır.

Fuar Hostesliği

Manken ve Modellerimiz ile organizasyonların, şovların, defilelerin, açılışların ve konserlerin temel ve vazgeçilmez tamamlayıcısıdır.

Reklam Oyunculuğu

Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden, sevimli dedeye; erkek ve kadın birçok reklam oyuncusu Ajans kadromuzda yer almaktadır.

Yardımcı Oyunculuk

Birçok yapım şirketinin dizi ve sinema çalışmalarına oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmeti verilmektedir. Yediden yetmişe oyuncularımızdan oluşan erkek, kadın ve çocuk geniş cast ajans kadromuzla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Çocuk ve Bebek

Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerimiz birçok dizi, sinema, reklam oyunculuğu ve katalog çekimleri için modellik olarak Ajans kadromuzda yer almaktadır.

Mankenlik ve Modellik

Katalog çekimleri, fuar ve defileler gibi projelerde model ve model adaylarımızın yer alması sağlanmaktadır.

Klip Oyunculuğu

Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden, sevimli dedeye; erkek ve kadın birçok reklam oyuncusu Ajans kadromuzda yer almaktadır.

Her geçen gün büyüyoruz ve ailemize yeni yüzler kazandırıyoruz. Oyuncularımızla gelecek ve başarı odaklı misyonumuz ile yola devam ediyoruz. Atak Sırası Sende!

Dizi, sinema, reklam, katalog çekimleri ağırlıklı projelerde yediden yetmişe bu işe gönül vermiş birçok oyuncu ve model adaylarının sektöre yeni yüzler olarak keşfedilmesi, oyunculuk ve modellik kariyerlerinde iyi yerlere gelmesi için hizmet vermekteyiz.

İyi bir tanıtım ile başarıya giden yol, çok çalışmak ve en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarımızı seçmekle başlıyor.

whatsapp